Львів’ян запрошують долучитись до реколекцій для наречених і новоодружених

wedding-couple«Кожний, хто слухає ці Мої Слова і виконує їх, подібний до розумного чоловіка, який збудував свій дім на скелі. Полили зливи, потоки розлились, подули вітри  і натиснули на той дім, та він не повалився, бо був збудований на скелі».
 (Мт 7, 24-25)

5-7 травня  2017 р – Кам’янець-Подільський

26-28 травня 2017 р – Тиврів

 (початок у п’ятницю о 17.00, закінчення в неділю обідом)

Це запрошення для наречених і новоодружених на спеціальні катехитичні зустрічі-вікенди (тобто на вихідні, що цілком зручно). «Дім на скелі» — це загальна назва таких занять. Вона не змінюється, як фактично не змінюється і план зустрічі, тому що приготування наречених до шлюбу так само не змінюється. Людям треба показати важливість кроку, який вони збираються зробити (а дехто зробив недавно).

— Загалом організовуються два види таких вікендів, для наречених і для одружених — пояснив о. Олександр Зелінський. —  Для наречених це вже десята зустріч, організовувана в рамках вікендів. Тема їх загальна: «Дум на скелі» — змінюються тільки учасники. Можуть мінятися священики, які беруть участь у цих реколекціях.

Катехитичні вікендові зустрічі для наречених проводяться кілька разів на рік, по різних місцях (наприклад, як видно з цього оголошення — одна у Кам’янці, інша в Тиврові). Вікенди призначені для тих, хто готується до шлюбу, але також на них можуть приїхати і новоодружені. Це інтенсивний час — із п’ятниці увечері до неділі в обід, — протягом якого відбувається багато зустрічей, конференцій, присвячених темам діалогу, вирішенню конфліктів, розв’язуванню труднощів. Також не забракне живого свідчення реальних подружь, які розповідатимуть про свій досвід. Звісно, буде Євхаристія та покутний молебень.

Суть цих зустрічей — підготовка до зрілого переживання шлюбу, правильна підготовка. Під час занять на цьому вікенді буде висвітлено чимало тем із дошлюбних катехиз, які пари наречених мають проходити у своїх парафіях перед вінчанням. Тому, за згодою єпископа, молоді пари, які беруть участь у цих вікендах, можуть бути звільнені від певної частини дошлюбних катехиз у своїх парафіях. Коли якийсь настоятель із цим погодиться, він може це зробити. Це підготовка молодих і водночас допомога душпастирям. Те, що наречені мають пройти на парафіяльних дошлюбних катехизах, вони можуть «узяти» на цих вікендах за такий короткий, «концентрований» час. Звісно, це не звільняє їх повністю від підготовки до шлюбу по їхніх власних парафіях, але може суттєво полегшити життя їхнім священикам.

Останні такі реколекції для наречених, на яких я був особисто, залишили по собі дуже хороші відгуки — що від наречених, що також від тих, хто вже одружився, цивільним шлюбом, але ще невінчаний. Такі учасники казали: дуже шкода, що ми цього всього раніше не знали, не брали участі в таких приготуваннях, це треба пізнавати! Проговорювання важливих для спільного життя тем «відкриває очі». Це велика допомога для подружнього життя.

РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ НАРЕЧЕНИХ ДАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Краще пізнати один одного, взаємні очікування;
  • Поглибити важливі теми, які стосуються подружнього життя;
  • Навчитися розв’язувати конфлікти;
  • Зачерпнути досвіду подружнього життя від інших;
  • Дізнатися про основи християнського подружжя та як у вірі та любові будувати щасливу родину.

УЧАСНИКИ: наречені та новоодруженні

ВЕДУЧІ: священик, подружжя, сімейний педагог-психолог

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

5-7 травня – дім сестер Уршулянок, вул. Кузнечна 6 (Старе Місто), Кам’янець-Подільський

26-28 травня – Костел (Монастир Місіонерів Облатів), вул. Тиверська 18, смт. Тиврів, Вінницька обл.

KОШТИ:  240 грн з особи (харчування і проживання) – Кам’янець-Подільський

                  280 грн з особи (харчування і проживання) – Тиврів

З СОБОЮ ВЗЯТИ: Святе Письмо, зошит і ручку, постільну білизну

КОНТАКТИ: Пані Тетяна – тел. +380985302191 

                        Пані Юлія – тел. +380673841376 або e-mail ylia.ol@ukr.net

ЗГОЛОШУВАТИСЬ: найпізніше до 1 травня (на перший термін) або до 22 травня 2017 року
(кількість місць обмежена!)

Джерело: CREDO