Львів’ян запрошують долучитися до зустрічей “12 кроків звільнення”

З 21 грудня розпочинаються групові зустрічі по програмі “12 кроків звільнення” за однойменною книгою Майкла О’Нейла. Зустрічі відбуватимуться на платформі zoom, що дає змогу долучитися учасникам з різних регіонів.

Основна мета програми – здобути мир, примиритися з Богом, зі собою і з оточуючими. В даній програмі учасники мають змогу усвідомити свої залежності та співзалежності, і крок за кроком перебудовуватимуть свій внутрішній стан.

Позбуваючись фальшивих образів і уявлень про Бога ми вчимось будувати особисті стосунки на основі довіри й тривати у них – із собою, через прийняття себе, з іншими, через примирення і відшкодування збитків, а також підтримувати та передавати мир іншим.

«Дуже часто ми неусвідомлено живемо в співзалежних стосунках, які приносять нам багато болю й тривог. І ми навіть не здогадуємось що можна по-іншому. Ми маніпулюємо одні одними, й уже забули як це спілкуватись щиро та доброзичливо. «Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого» (Мт: 5:37). Наші залежності (побутовий алкоголізм, тютюнопаління, переїдання, трудоголізм, та багато інших) нас поневолюють, і ми часто віримо що так має бути – брехня. Ми покликані до вільного життя в любові, в радості і в Правді. Та дуже часто для людей, які виросли в дисфункційних сім’ях, де панувало насилля фізичне, емоційне, психологічне чи навіть релігійне, щасливі близькі стосунки є чимось недосяжним.

На програмі «12 кроків звільнення» ми вчимось жити інше життя, вчимось просити про допомогу, вчимось просити вибачення і пробачати. Ми вчимось жити в мирі та дарувати мир іншим. Ми не можемо змінити інших, але ми можемо змінити себе. І тоді вся сімейна система зміниться», – розповідає організаторка та ведуча зустрічей консультант з психічного здоров’я Ольга Матвійчук.

Формат програми:

1) покрокове вивчення теорії за книгою Майкла О’Нейла “12 кроків звільнення” (після реєстрації учасники отримують матеріали);

2) зустрічі відбуватимуться в онлайн форматі на платформі zoom один раз в тиждень;

3) обговорення/ділення в групі відбувається з дотриманням правил групи, зокрема, з ввімкненими камерами.

Реєстрація: https://forms.gle/KZjS42fikmtoPo38A

Вартість участі: за благодійні пожертви. Платформа zoom надається за підтримки громадської організації «Платформа Розвитку Стосунків» #PlatoRoSt. 

Додаткові запитання можна писати в месенджері: @oli.matviychuk або на Viber чи Telegram за тел. 0677762930

Відгуки учасників, які проходили програму:

«Дякую Богові та проекту #PlatoRoSt за можливість торкнутись зранених історій життєвих, прийняти себе у слабкості і оздоровитись. Тепер я маю рецепт виходу з співзалежності – це 12 кроків💚»

Козак-Федорків Марта, Київ

«Побачивши анонс, я так сильно відчула, що мені це треба. Не можу просто себе зупинити як багато подяки хочеться Вам висловити! В цій групі, було те, що моїй душі треба було почути! Величезне Вам спасибі за те, що також знайшли сміливість відкритися і підняти такі глибокі теми! Це найкраще вкладення в себе. Я чула, що я світло і любов, світло і любов! Всім удачі і просто вірте в себе! Мені правда найважче було повірити що я гідна, я завжди задавалася питанням, а чому я? Велике вам спасибі!!»

Савчук Ірина, Мюнхен

«Після програми життя змінилось на до і після, і жалію лише про те, чому раніше не пройшла програми. Я відкрила Господа як люблячого Батька, який справді турбується про кожний аспект мого життя. Я віднайшла мир і спокій, але одночасно змогла критично оцінити свій теперішній стан і окреслити цілі на майбутнє. Я змогла налагодити контакт з людьми яких я образила, і з тими хто образив мене. Тепер я справді вільна бути саме тою неповнорною, якою мене створив Господь!»

Анонімно

«За допомогою програми звільнилась від образ, які стали болючою скалкою, котрої сама позбутись б не змогла. Завдяки їй, зрозуміла, який багаж неприйняття і звинувачення до себе несла на плечах. Позбулась релігійного гніту, щодо правильного одягу в Церкву. Головне, це особистий стосунок з Богом!!! І на завершення, відчула, вільність, енергію, радість, спокій, мир, і відповідальність за свої рішення.

Ірина Шищак

З більшою кількістю відгуків ви можете ознайомитися на сторінці громадської організації «Платформа Розвитку Стосунків» https://www.facebook.com/PlatoRoSt

Папа Іван Павло ІІ назвав Програму «12 Кроків» «найдуховнішою програмою» і всіляко заохочував до її поширення. Програма «12 Кроків» поширена не тільки в католицькому середовищі, але й серед інших християнських спільнот. В основі програми духовне зростання особистості та побудова стосунку з Богом.