Львів’ян запрошують на екстремальну Світлу Ходу

Хресна-Дорога-на-Високому-Замку-3-700x467Римо-католицька парафія св Йоана Павла ІІ запрошує на Світлу Ходу, яка розпочнеться 21 квітня о 18.30 год. від каплиці Українського Католицького Університету (Хуторівка, 35а), і триватиме до 6.00 год. ранку. В межах програми люди відвідають спеціально приготовлені для цього християнські родини, з якими в домашній атмосфері говоритимуть про сімейне життя і Божу допомогу в ньому. Завершиться Хода адорацією і сніданком в костелі св. Антонія (вул. Личаківська, 49).

Така Хода вперше пройде вулицями нічного Львова.  Як розповів отець Григорій Драус, екстремальна Дорога Світла – це католицьке богослужіння, яке служать в часі великоднього періоду, і побудоване воно на основі Хресної Дороги. Було створене у 80-х рр ХХ ст. італійськими монахами селезіанами.

Подібно, як під час Екстремальної Хресної Дороги, люди будуть ходити в малих групах, зупиняючись при храмах чи символічних місцях. Також в одній із церков відбудеться нічна молитва прослави під проводом гурту «Lux Mundi».

Джерело: сайт ЛМР