Львів’ян запрошують на XXVI молодіжну пішу прощу до Унева

Так швидко минув рік – і ось ми уже запрошуємо вас на XXVІ міжнародну молодіжну пішу прощу зі Львова до Унева, яку традиційно організовує Товариство Українських Студентів-Католиків “Обнова” – Львів разом з іншими організаціями та молодіжними спільнотами. Проща вирушить 17 травня, а завершиться 19 числа.

За два дні ходьби учасники прощі подолають 60-ти кілометрову відстань. Маршрут цьогорічної прощі пролягатиме через м.Львів – с.Лисиничі – м.Винники – с.Соснівка – с.Гаї – с.Городиславичі -с.Романів – с.Ганачівка – с.Затемне – с.Коросно – с.Сивороги – с.Унів.

Ночівля першого дня прощі відбудеться у селі Романів, а в ніч з суботу на неділю організовуються нічні молитовні чування в Свято-Успенській Унівській Лаврі.

Учаснику прощі ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно мати з собою:
– спальник, 
– каремат, 
– посуд (ви ж пам’ятаєте, що ми друзі природи і не використовуємо одноразовий посуд?), 
– намет (за бажанням, але дуже заохочуємо!), 
– зручне взуття, 
– теплий одяг, 
– дощовик, 
– власну аптечку, 
– молитовник та вервичку.

Всі важкі речі (спальник, каремат, змінний одяг, засоби гігієни тощо) довозить автомобіль до місця ночівлі. З собою у рюкзак варто покласти лише те, що знадобиться під час ходьби (печиво/канапки, воду, посуд, дощовик, медикаменти тощо).

Пожертва на участь в прощі становить 100 грн. У вартість входить харчування (обід та вечеря в п’ятницю, сніданок і вечеря у суботу), пакет прочанина з особливою сувенірною продукцією, перевезення речей та інші організаційні видатки.

З Унева до Львова можна буде повернутися автобусом: вартість квитка та години відправлення повідомимо згодом.

За детальною інформацією можна звертатися до Голови інформаційної групи Настя Тарнавська за телефоном 063 12 45 009 або писати на e-mail ObnovaStudentLviv@gmail.com.

З пропозиціями співпраці чи спонсорської допомоги звертайтеся до Голови оргкомітету Оленочка Пляченко (063 84 81 338 / 098 07 33 186) або пишіть на електронну скриньку olenkaplyachenko@ukr.net.

А поки позначайте в календарику дні прощі, завчасно відпрошуйтеся з навчання чи роботи, нічого більше не плануйте та діліться новиною з друзями! Нас має бути багато!

Організатори прощі: братія Святоуспенська Унівська Лавра та Товариство Українських Студентів-Католиків “Обнова” – Львів.
Співорганізатори та наші чудові друзі: Комісія у Справах Молоді Львівської АрхиєпархіїЛьвівська Духовна Семінарія Святого Духа УГКЦГромадське формування СКЕЛЯ, молодіжні спільноти Аніматори ВіО та “Добрий Пастир”.