Львів’ян запрошують помолитися біля унікальної ікони Матері Божої Неустанної Помочі. РОЗКЛАД

До дня родини та з нагоди свята Матері Божої Неустанної Помочі львів’ян запрошують на особливе девятиденне моління на території Архикатедрального Собору св. Юрія УГКЦ (пл. святого Юра, 5). 

Відтак, з понеділка, 4 липня можна буде о 18-тій годині долучитися до Божественної Літургії (Собор св. Юра, пл. Святого Юра 5), а опісля, о 19:00, звершуватимуть Акафіст до Матері Божої Неустанної Помочі перед її мозаїчною іконою на подвір’ї біля храму. *(у вихідні Вечірні Богослужіння будуть о 17-тій, а Акафіст після Вечірніх Богослужінь).

  В особливий спосіб молитимуться за Україну, за наших воїнів, батьків, поранених, хворих, за мир і спокій у родинах.  8 липня буде Всеукраїнський День родини.  Відтак, у цей день о 19:00 звершать Акафіст до Матері Божої Неустанної Помочі і всі родини отримають у подарунок невелику ікону Матері Божої Неустанної Помочі. Загалом девятиденні молитви триватимуть до 12 липня включно.

   Особливо акцентуватимуть у молитві на родинах не випадково. Про це розповів настоятель Архикатедрального Собору св. Юра о. Роман Кравчик:

“8 липня припадає дуже гарний день, Всеукраїнський День родини. Для мене родина завжди є взірцем і натхненням. Бо родина в суспільстві, Церкві, світі відіграє дуже важливу роль. Родина це є Церква, це є школа. Все починається із сім’ї. Сім’я започаткована Господом Богом. Але для того, щоб ми свої обов’язки родинні сповняли, ми маємо бути дуже пильні і відповідальні.Не можна хаотично вести свою родину. Адже ми всі спільно пишемо книгу життя. Взірцем для дітей служать їхні батьки. Родина має такий фундамент як надію, віру і любов. Це такі чесноти без яких християнин не може обходитися. Він віру покладає на Бога, надію на Бога, плекає любов до Господа та своєї родини. І коли сім’я: батько, мати, діти, внуки, ціла родина живе тими чеснотами підвалин: віри, надії та любові, то там завжди є спокій. Навіть якщо трапляються труднощі, то їх набагато легше долати тими чеснотами віри, надії і любові.  Бо є велика прикрість, коли людина не живе тими чеснотами, а стаються певні проблеми і тоді виникає питання: “Чому так?”. Ми ціле життя повинні вести велику боротьбу за вічність. Ціле життя. Це не рік, не два, не десять. Скільки Бог дозволяє, стільки я маю вести боротьбу за вічність”, – розповів. о. Роман.

  Додамо, автором мозаїчної ікони Матері Божої Неустанної Помочі став о. Євген Андрухів.