Львів’янок запрошують на лекцію “Діти: самореалізація, чи самоздійснення”

Зустріч відбудеться 3 липня  2018 року у сімейному інноваційному просторі “Як вдома”. Своїми візіями на “дитяче питання” поділиться психолог, викладач УКУ Ірина Крушельницька.

1Мами у невимушеній атмосфері обговорять  пошук балансу між кар’єрою та родиною, а також поділяться власним життєвим досвідом.
Подія буде корисною для сучасних родин – переконаний отець Дмитро Романко, керівник центру “Як вдома”:“Для нашої сім’ї, як засновників простору, важливо створити можливість для батьків вчитися як правильно виховувати своїх дітей, чи навіть виховувати себе разом із власними дітьми. Основний секрет сімейної педагогіки полягає в нашому ставленні до дітей. Ми можемо розглядати їх, як несамостійних маленьких людей, які нічого не можуть без нас, або бачити своїх чад  невід’ємними учасниками нашої команди, які докладають не менше  зусиль для досягнення спільної мети”
Лекція про самореалізацію лише одна із ланок масштабної програми “Включайся”. Розповідає один із координаторів Наталія Олексієнко: “Були вже зустрічі на теми криз, жіночності. Наступні плануємо за 2 тижні. Піднімемо проблеми материнського вигорання, пошуку ресурсів, розповімо де черпати сили для дітей, для себе, для сім.ї і власного розвитку. Це не просто сухі лекції, теорії. Ми відразу на практиці працюємо з усіма питаннями. Застосовуємо арт-терапію, “промальовуємо” свої проблеми, багато спілкуємося”