«Не бійтеся, приходьте»: у Кракові українців запрошують на Святу Месу рідною мовою

Від 12 травня у краківському костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії при монастирі босих кармелітів будуть звершуватись Святі Меси українською мовою.

Про це повідомляє сайт РКЦ в Україні.

На спільну молитву українців у своєму відеозверненні на YouTube запрошує священник Мирослав Громадскі OCD, який нещодавно повернувся з України до Кракова.

Перша Свята Меса українською мовою відбудеться в найближчу неділю, 12 травня, о 16:00 в храмі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Від 15:30 буде можливість приступити до Сповіді також українською мовою. Після Святої Меси відбудеться зустріч за кавою-чаєм.

«Я хочу служити українцям на дорозі відкриття і пізнання нашого Господа Ісуса Христа. Тому не бійтеся, приходьте, я буду радий вас бачити», – підсумував священник.

У костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії встановлено санктуарій Святого Йосифа. Тут також розташована семінарія Краківської провінції Ордену Братів Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель.

Адреса: Раковіцка, 18 (неподалік залізничного вокзалу)

Сайт парафії:  https://rakowicka18.pl/

Тому якщо ви або ваші рідні чи знайомі, для кого українська є рідною, мешкають у Кракові чи поруч із цим містом, перекажіть їм це запрошення.

Також читайте: О. Григорій Драус розповів про своє нове служіння в Любліні