Українська молодь діаспори передала до свят гостинці дітям українських бійців

PassejkВ Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35а) у неділю, 27 грудня о 15.00 год., відбудеться акція «Теплом зігріємо серця» для дітей Львівської області.

Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО.

Гостинці, в рамках акції «Теплом зігріємо серця» роздадуть дітям з сімей військових та малюкам з родин вимушених переселенців.

Крім того, подарунки доправлять до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську та Києві.

Загалом СУМівці з США, Канади, Австралії, Німеччини та Бельгії надіслали в Україну понад 1500 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами.

Jonkers-768x432
Осередок Йонкерс

 

«В першу чергу такі подарунки ми передамо дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні АТО», – розповів координатор акції, голова Спілки Української Молоді в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

«Звісно, що охопити всіх наша акція не зможе. Однак, віримо, – вона зігріє серця тих хлопців та дівчат, які втратили рідну людину, подарує  відчуття свята тим,  хто покинув рідну домівку», – каже Юрій Іляш.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Додамо, акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української  Молоді проводять вдруге. Минулорічна охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

Координатор акції у Львові – голова Львівської обласної організації Спілки Української Молоді в Україні – Андрій Фендик, тел. 097 66 55 926.

Довідка:

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання.