Львів’яни долучилися до Регіональної зустрічі Тезе у Граці

Вчора, 28 жовтня 2018 року, завершилася Регіональна зустріч спільноти Тезе у австрійському місті Грац.  До події долучилися  єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Владика Володимир Груца, а також представники БО “Фундація Духовного Відродження”.  На завершення зустрічі львів’яни разом із громадою Грацу відзначили празник Покрови Пресвятої Богородиці.

1


“Празник спеціально перенесли, бо громада заздалегідь знала, що до Грацу приїде Владика Володимир, а єпископів з візитом в них не було практично з 1942 року, тому це була особлива Літургія” – зазначила заступник директора “Фундації” Олена Карнаух.


2


Нагадаємо, цьогорічна травнева зустріч Тезе відбулася у Львові. Тоді до події долучилося до 3000 осіб. БО “Фундація Духовного Відродження” разом із “Молодіжною Комісією УГКЦ”  долучилася до організації молитовної події у місті Лева. Наприкінці цього року спільнота Тезе організовує Європейську зустріч в м. Мадриді (Іспанія).

Довідка. Тезе – міжнародна християнська екуменічна спільнота із французського села Тезе. Сьогодні спільнота налічує більше ніж сто монахів різних національностей, що представляють протестантську та католицьку Церкви. Життя у спільноті сконцентроване на молитві та роздумах. Молоді люди із усіх континентів відвідують Тезе протягом цілого року, щоб взяти участь у її житті. Спільнота раз на рік проводить зустрічі паломників з усього світу в обраному місті. Також проводяться регіональні зустрічі, одну з яких і буде організовано у Львові цьогоріч.

За матеріалами: фб-сторінки БО “Фундація Духовного Відродження”