Різдво Христове у кафедральному соборі УПЦ КП Львова (Фотогалерея)

6 січня 2017 року, в Навечір’я Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Різдвяний святвечір, Високопреосвященний Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією святителя Василія Великого в кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці міста Львова.

foto_1

Також напередодні празника Різдва Христового, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив святкове всенічне бдіння – велике повечір’я та ранню.

foto_4

 

7 січня 2017 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний Митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

foto_2

На завершення, від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Високопреосвященний Митрополит Димитрій нагородив:

  • За заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 65-річчя від Дня народження – Мацолу Марію Михайлівну Орденом Святого Архистратига Михаїла;
  • За заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 70-річчя від Дня народження – Мацолу Миколу Васильовича Орденом Христа Спасителя.
  • foto_7Вже ввечері свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Високопреосвященний Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння. Опісля завершення богослужіння Владика Димитрій разом із духовенством проспівали кілька традиційних українських народних колядок, прославивши прихід Спасителя в тілі у світ.

foto_3

Також колядою і віншуванням Високопреосвященного Владику Димитрія привітали наймолодші члени родини – онуки багаторічного клірика Покровського кафедрального собору протоієрея Йосифа Стегнія.

За матеріалами: Прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП

Титульне фото – з Фейсбук-акаунта брата Ігоря Турика