Львів’яни матимуть унікальну нагоду побувати в бібліотеці університету

У п’ятницю, 13 січня 2023 року, львів’ян кличуть на особливу екскурсію «Бібліотека університету на вулиці Драгоманова» від Тетяни Казанцевої та Вікторії Кметь.
 
«Відвідаємо унікальний простір, що зберіг свою функцію протягом 120 років від часу його спорудження архітектором Григорієм Пежанським. Відвідаємо книгосховище будівлі, де оглянемо автентичні клепані конструкції, які завдяки своїй прозорості оглядаються знизу догори, а також давні книжки та стародруки. Побачимо давні меблі, що збереглися фактично в усіх просторах будівлі, розкішні печі, автентичний пасажирський та вантажний ліфти.
Довідаємося про історію та архітектуру будівлі, а також пишатимемося, що маємо такий унікальний бібліотечний комплекс, рівні якому є лише ще в чотирьох містах світу», – запрошують організатори. 
 
Екскурсію проведуть історик архітектури Тетяна Казанцева та фахівець відділу культурно-просвітницької роботи Вікторія Кметь.
 
Зустріч відбудеться 13 січня 2023 року о 13:00 у науковій бібліотеці Львівського національного університету (вул. Драгоманова, 5). Ціна – 350 гривень*, з них 15% для ЗСУ, тривалість — дві години.
 
Реєстрація – https://bit.ly/3WdnRgL 
Місце зустрічі – у повідомленні напередодні.
 
*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.