Львів’яни також звернулись до Папи Франциска із проханням

francesco «Папа в Польщі, Папа в Римі, Папа буде в Україні!» – таким гаслом-проханням, яке придумала львівська спільнота «Віра і Світло», до Святішого Отця звернулася українська молодь, яка взяла участь у Світовому Дні Молоді, що відбувся у Кракові.

 Молоді люди готувалися до зустрічі з Папою Франциском та в декілька етапів зробили запрошення Папі відвідати Україну.

 Першою запрошення від української молоді передала Уляна Журавчак, одна з 12 молодих людей-волонтерів, представників всіх континентів світу, що мали нагоду розділити  з Папою Франциском суботній обід.

Читайте також«Папа Франциск: «Ісусе, зворуши серця терористів»»«Папа Франциск під час СДМ: про життя, сповнене болю та сліз».

 Наступним особливим моментом зустрічі було привітання Папи недільного ранку на Полі Милосердя (Campus Misericordie), де серед понад півтора мільйона паломників з усього світу, було кілька тисяч молодих прочан з України. Тут, на Полі Милосердя, де була відслужена завершальна Свята Меса Світового Дня Молоді, група української молоді зустріла Папу величезним банером  з написом про те, що українці його люблять, дякують йому та чекають.

 Той самий банер був представлений на завершальній зустрічі Папи Святішого Отця з волонтерами на «Таврон Арені».

 Українська молодь вірить, що Папа Франциск почув їхні слова і незабаром відвідає нашу державу.

 За матеріалами: «Радіо Ватикану».