Львів зустрів чудотворну ікону Пресвятої Богородиці “Призри на смирення” (ФОТО)

22071722 липня 2017 року, у Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова зустріли ікону Пресвятої Богородиці “Призри на смирення”.

Зустріч очолив секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко. Після внесення ікони до храму собором духовенства єпархії було звершено молебень перед чудотворним образом Богоматері. Звершити першу молитву перед образом зібралися настоятель Свято-Троїцького храму міста Львова протоієрей Володимир Шарабура, голова відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник та духовенство Георгіївського собору.

Зустріти ікону прийшли сотні львів’ян. Опісля всенічного бдіння в храмі було звершено читання акафісту перед образом Богородиці, який звершив архімандрит Маркіан (Каюмов).

Нагадаємо, що чудотворна ікона Божої Матері “Призри на смиреня” перебуватиме у храмі до вечора 25 липня. Протягом дня перед святинею будуть звершуватися молебні та читання акафістів до Пресвятої Богородиці.

Довідка

Вперше ікона Божої Матері «Призри на смирення» згадується у Псковському літописі у 1420 році. Стародавній образ «Призри на смирення» не дійшов до наших днів. Проте, один із списків стародавньої ікони у Київському Свято-Введенському чоловічому монастирі у серпні 1993 року дивним чином відобразився на склі. Це скло прикривало ікону, але не торкалося її.

Київські вчені, провівши дослідження, дійшли висновку, що зображення є неруковорним, та не змогли дати наукового пояснення диву, що сталося.

Наказом Священного Синоду Української Православної Церкви від 22 листопада 1995 року святий образ Божої Матері «Призри на смирення» був визнаний чудотворним.

Фото ТУТ

Джерело: Львівська єпархія УПЦ