Львівська парафія Святого Антонія передала на фронт комплект сучасного обладнання для стоматологічного кабінету

uu778888888888У вівторок, 8 листопада 2016 року, Львівська римо-католицька парафія Святого Антонія (францисканці) передала на схід України обладнання для оснащення стоматологічного кабінету.  Кабінет функціонуватиме як для українських військових, так і для жителів прифронтової зони.

Повний комплект сучасної медичної техніки з Німеччини, а разом з нею і іншу допомогу для українських військових відправляють зі Львова у Сєвєродонецьк. Особисто супроводжує цінний вантаж о. Едуард Кава ofm conv, делегат провінції францисканців конвентуальних в Україні, заступник керівника відділу військового капеланства Римо-католицької Церкви в Україні.

«Це повний комплект сучасної медичної техніки для обладнання стоматологічного кабінету, який ми від францисканської парафії Святого Антонія вирішили передати в зону АТО. Стоматологічний кабінет буде служити як українським військовим, так і жителям прифронтової зони. Разом з обладнанням ми також передаємо матеріали для пломб і все  необхідне для функціонування кабінету»,  – розповів отець Едуард.

Окрім того, львівські католики збирають іншу допомогу для військових: вже закупили берці, продукти, солодощі, медикаменти, духовну літературу. До збору пожертв для підтримки армії долучились парафіяни та меценати храму Святого Антонія, а також орден францисканців конвентуальних.

«Стоматологічний кабінет буде передано на баланс Міністерства Оборони України, а опікуватися ним будуть місцеві волонтери та військові однієї з бригад, в числі якої є також і наші парафіяни, – розповідає отець Едуард Кава. – Таким чином, ми можемо бути впевнені, що ця допомога потрапить саме до тих людей, для кого вона найперше передбачена: українським військовим та цивільному населенню, особливо з сіл, що знаходяться у прифронтовій зоні і не мають фінансових можливостей для якісного лікування».

Джерело: сайт «ЛМР».