Львівська православна богословська академія відзначає 30-річчя

Святкові заходи розпочалися Богослужінням у  академічному храмі свят. Іоана Золотоустого. Архиєрейську Літургію у спвіслужінні із собором священників очолив Митрополит  Львівський і Сокальський  ПЦУ Димитрій (Рудюк).

“Я завжди наголошував на тому, що священнослужителем не може бути людина, яка не закінчила духовних шкіл. Наприклад, сьогодні у ПЦУ вони називаються православними богословськими академіями. Адже є покликання і є духовно-інтелектуальна підготовка священнослужителя. Бо якраз багато помилок творять ті священнослужителі, які не сиділи у духовних школах за партою. І пастир добрий – це той, який виховав у собі співстраждальну любов і разом з нею здобув богословську освіту і вміє це поєднати з молитвою і подвигом”, – так коментує Митрополит Димитрій важливість богословської освіти у сучасних реаліях.

Додамо, що сьогодні у Церкві вшановують пам’ять св. Іоана Золотоустого, на честь якого названий академічний храм Львівської православної богословської академії, де нині відзначають престольне свято.

До святкування долучилося духовенство, студенти академії, а також представники міської та обласної влади.

Фото із фб-сторінки Максима Козицького, http://javoriv-rda.gov.ua/