Львівське духовенство УГКЦ просить захистити Патріарший Собор

13921152_1150118828387143_1634779826216360509_nПро це, зокрема, йдеться на Фейсбук-сторінці парафії храму Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. Духовенство закликає своїх вірних, а також всіх львів’ян долучитись до підписання петиції на захист святині УГКЦ, біля якої ведеться незаконне будівництво. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів.

До вашої уваги Інструкція  заповнення Електронної петиції (Петиція №22/025129-еп)
«Захистити Патріарший Собор УГКЦ від руйнівного впливу незаконного будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом у Дніпровському районі м. Києва»

  1. Підготувати Е-Майл та Ідентифікаційний код.
  2. Зайти на сайт Президента України.
  3. У реєстраційні формі вписати: Ваш е-мейл, пароль (не обов’яково має співпадати з паролем Вашого е-мейла) – двічі, Зображення-цифри, поставити «Галочку», «Наступний крок» (див. візуалізація заповнення петиції – 1 ст.).
  4. Перейти на Ваш Е-Мейл – перевірити лист від «Електронні петиції Президенту України – infop@president.gov.ua» і для Активації – перейти за інтерактивним посиланням (див. візуалізація заповнення петиції – 2 ст.).
  5. Для перевірки Ваших даних введіть Ваше ПІБ та Ідентифікаційний код (див. візуалізація заповнення петиції – 3 ст.) і чекайте на перевірку Ваших даних (див. візуалізація заповнення петиції – 4 ст.) та перевіряйте персональний е-мейл, коли прийде інформація, що Ви зареєстровані.
  6. Перейдіть за посиланням до Вашого особистого кабінету:https://petition.president.gov.ua/login?redirect=%, введіть Е-Мейл та Пароль, який вводили при реєстрації, та поставте «Галочку» біля напису «Я не робот»
  7. Перейдіть за цим посиланням до Петиції щодо Собору –https://petition.president.gov.ua/petition/25129та проголосуйте.
  8. Якщо більше, ніж 3-4 дні не приходить інформація про Вашу реєстрацію, напишіть будь ласка до Київської архиєпархії kyiv.ugcc@gmail.com, щоб ми могли сигналізувати в ІТ-відділ Адміністрації Президента. Уточнюючі запитання також просимо присилати на Е-Мейл: kyiv.ugcc@gmail.com.

Нагадаємо, що будівництво житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» для ТОВ «Терра Капітал», що поблизу Собору, розпочалося у 2014 році, яке планують завершити у 2018 році. За кілька десятків метрів від річки постануть три багатоповерхівки. Кожна з них матиме більше, ніж тридцять поверхів. Проти дій забудовника виступили місцеві активісти. Час до часу між активістами та забудовниками спалахують сутички, будівництво призупиняється і знову відновлюється.

Від незаконного будівництва постраждала головна святиня греко-католиків – Патріарший собор Воскресіння Христового. Зокрема, з’явилися тріщини на підлозі і стінах, які поступово збільшуються.