Львівські пластуни передали місту Вифлеємський вогонь миру

12 грудня 2022 року відбулася традиційна церемонія передачі Вифлеємського вогню миру, під час якої львівські пластуни урочисто передали вогонь представникам міської влади та військовим. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Сьогодні представники осередку Пласту у Львові передали Вифлеємський вогонь миру міському голові Львова Андрію Садовому, його заступникам, депутатам та військовослужбовцям. У такій церемонії пластуни беруть участь уже багато років поспіль.

«Зазвичай ми приходимо сюди з хорошими, гарними новинами про те, що найвеличніше християнське свято Різдво скоро прийде до наших домівок. Але сьогодні мусимо починати із сумного – зараз в Івано-Франківську прощаються з головою місцевого осередку Пласту, який загинув на війні. Він став двадцятим пластуном, який віддав життя, захищаючи Україну. Наші захисники гинуть за цінності цього Вифлеємського вогню», – зазначив Ярослав Булишин, голова осередку Пласту у Львові. «Цей вогонь символізує мир, любов та добро, і ці люди борються, щоб повернути мир, любов та добро в усі українські домівки».

Пластуни отримали вогонь вчора одночасно від польських та словацьких скаутів і сьогодні через мера Львова передали його громаді міста.

«Я маю честь кожного року приймати Вифлеємський вогонь миру для громади Львова. Цьогорічний вогонь особливий, бо ми його приймаємо з нашими військовими зі 80 та 125 бригад. Сьогодні ми тут всі як одна велика родина», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Цей вогонь, зауважив львівський міський голова, завжди ніс і продовжує нести надію та віру в нашу довгоочікувану перемогу: «Дуже дякую пластунам за те, що ви, не зважаючи ні на що, зберігаєте традицію та несете вогонь миру для всіх українців. Так, зараз складно, гинуть наші воїни, але Україна була, є і завжди буде. Ми – вільний народ, який живе у вільній країні і нікому не віддасть своєї землі».

Фото Романа Балука