Львівський архітектор отримав відзнаку за проект церкви в зоні ООС

Про це інформує сайт ZAXID.NET

Церкву збудували три роки тому у селі за 18 км від Донецького аеропорту

Національна спілка архітекторів України (НСАУ) відзначила проект церкви на Донеччині. Дипломи за проект отримали двоє архітекторів Богдан Гринько та Олександр Малкович. А відомий львівський стоматолог, волонтер та громадський діяч Мирон Угрин отримав подяку від НСАУ за ініціативу побудови храму. Про відзначення ZAXID.NET повідомив голова Львівської обласної спілки архітекторів Микола Шеремета.

«За поданням Львівської спілки архітекторів на черговому засіданні від 20 січня НСАУ відзначила проект львівських колег-архітекторів Богдана Гринька (автор проекту) і Олександра Малковича (макет), як якісно та успішно реалізований проект, що був створений у найкоротший термін на волонтерських засадах для наших захисників на прифронтовій території. Цей проект свідчить про активну участь українського Архітектора у творенні культурного та духовного простору, навіть у зоні бойових дій. Архітектори завжди є і будуть сильною підтримкою наших солдат!», – розповів ZAXID.NET Микола Шеремета.

Проект церкви св. Анни, яку в 2019 році збудували в с. Карлівка на Донеччині, належить львівському архітектору Богдану Гринькові. Також дипломом відзначили архітектора Олександра Малковича, який створив деталізований архітектурний макет храму. Подякою НСАУ також нагородили ініціатора й ідейника цього будівництва Мирона Угрина.

Джерело: ZAXID.NET