Львівський імам зустрівся з військовополоненими російськими мусульманами

Імам Ісламського культурного центру у Львові Ібрагім Жумабеков зустрівся з російськими військовополоненими мусульманами. Зустріч відбулася на запрошення адміністрації в’язниці.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook. 

«Розмова була на загальну тему, основи Ісламу, та деякі релігійні питання. Також пояснив гріховність їх діяння – Іслам категорично забороняє вбивати та сіяти несправедливість, та вказав на шляхи до виправлення», – написав імам Ібрагім.

У коментарі сайту «Духовна велич Львова» імам розповів, що очікує позитивного результату від таких зустрічей. А саме – що після обміну та повернення додому принаймні дехто з цих людей ніколи більше не захоче повернутись в Україну зі зброєю.

«Уроки Ісламу мають допомогти їм подивитись на світ та на своє життя іншими очима. Вони повинні розуміти, що нестимуть відповідальність перед Аллагом за свої вчинки. На землі людина інколи може уникнути відповідальності, але коли вона предстане на Божий Суд, то відповість за все», – розповів імам Ібрагім.

Також читайте: Імам Мурат: «“Слабкі” люди обуряться, чому це вони в пеклі»

Імам зазначає, що мізки мусульманам в Росії промивають також їхні релігійні лідери, кажучи, що війна в Україні – священна.

«Я пояснив, що ці люди не мають нічого спільного з релігією, а якщо мали, то продали свою релігію Іблісу (тобто дияволу)», – розповів імам Ібрагім.

Він також зазначив, що в присутніх на зустрічі з’явилася можливість почути правду про війну, звільнитися від нав’язаних їм хибних ідей, неправильних понять про добро і зло.

«Інколи їх поняття не мають нічого спільного з ідеологію рашизму — хтось просто хоче отримати звільнення від тюремного терміну, а комусь потрібні гроші. Але якщо ти віриш в Бога, то маєш розуміти, що неможливо збудувати власного щастя на горі інших людей. Я говорив їм про це прямо», – розповів імам Ібрагім.

Фото: Ibrahim Zhumabekov