Львівський православний священник розпочав новий медіапроєкт «На каві…»

Новий медіапроєкт «На каві…» в YouTube розпочав проректор Львівської Православної Богословської Академії о. Михайло Сивак. Священник планує записувати діалоги на духовні теми, запрошуючи до розмови цікавих людей, і не лише з духовенства.

За словами о. Михайла Сивака, мета програми «На каві…» полягає у змістовому наповненні, спрямованому на розкриття особистого шляху до Бога.

«Люди хочуть чути про Христа, про Бога і про вічне життя не тільки з амвону, а в більш доступному, спокійнішому, не зовсім традиційному викладі», – зазначив у коментарі «Духовній величі Львова» протоієрей Михайло Сивак. «І ось з‘явилася ідея зробити цикл передач, де б можна було зустрічатися не тільки зі священниками, а й з науковцями, представниками творчості, інтелектуалами – для того, щоби спілкуватися на духовні теми у неформальній атмосфері. Хотілось би поговорити про дію Христа в житті людини: як вона підходить до цього, як аналізує дію Бога у своєму житті, як зустріла Бога».

Читайте також: «Як спілкуватися з психами»: Що читають львівські священники?

Гостем прем’єрного випуску програми «На каві…» став протоієрей ПЦУ Сергій Кирилюк – кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медуніверситету імені Данила Галицького. Він є практикуючим лікарем у диспансері при кафедрі психіатрії та психотерапії, де й викладає. Разом з тим, отець Сергій звершує служіння у Святопокровському кафедральному соборі ПЦУ як позаштатний клірик. У цьому ж соборі служить і отець Михайло Сивак.

«Ми досить часто у позабогослужбовий час спілкуємося з отцем Сергієм, піднімаємо в наших бесідах цікаві та важливі теми», – зазначив автор програми. «Тому я подумав, що було б цікаво це записати, щоби ширший загал людей міг торкнутися важливих для них тем».

Серед тем першого випуску – думки священника-лікаря про душевні і духовні проблеми, про боротьбу з депресією – а також про вибір професії, конфесійну приналежність і теперішню війну.

Перші відгуки глядачів на прем’єру програми були схвальними

Програма «На каві…», започаткована з благословення митрополита Львівського і Сокальського ПЦУ Димитрія (Рудюка), виходить на авторському ютуб-каналі протоієрея Михайла Сивака.

Читайте також: Рефлексія на рішення Синоду ПЦУ: львівські єпископи про святкування Різдва 25 грудня