“Малин Фест”: подія, яка змінює серця та життя (репортаж двох львів’янок)

“Малин Фест” щорічний молодіжний  фестиваль УЦХВЄ, який об’єднує тисячі тих, хто шукає Божого Лиця та Його волі у своєму житті. Подія, що змінює серця та життя багатьох людей, відбувається неподалік міста Малин, серед мальовничих лісів Житомирщини.

6

Для мене цьогорічний “Малин Фест” став важливим відкриттям у мандрівці до Дому Небесного Отця. Молодь Церкви “Віфанія”, з якою ми брали участь у фестивалі, стала для мене друзями, з якими можу поділитися тим, що важливо для мене, і разом йти до мети.

Упродовж семи днів пастори, служителі та просто натхненні Богом люди ділилися своїми досвідом у найрізноманітніших сферах життя християнина: від місій та Інтернет-євангелізації, до обговорення правильних стосунків між молодими людьми та суспільної ролі вірян. За офіційною статистикою до події долучилися 4 000 осіб. 

2

Під час фестивалю Господь щедро благословляв учасників різноманітними духовними дарами: хтось вперше прийняв рішення впустити Христа у серце, хтось прийняв Дар Хрещення Святим Духом, а хтось знайшов своє справжнє кохання.

І поки нас усіх зігрівало ніжне малинське сонечко, дух любові, миру та радості допомагав щирим серцем нам щодня прославляти Господа молитвою, піснями та спілкуванням.

3

А для тих, хто прагнув проводити ще більше часу у Божій присутності, був цілодобовий молитовний намет, де кожен мав змогу віддати шану нашому Господеві та підтримати тих братів і сестер у Христі, які цього найбільше потребували.
Безсумнівно, Малин – це насамперед не лише незабутні враження та безліч емоцій, а зміна твого серця завдяки могутній дії Бога. Дивовижно, як Він серед трьох тисяч молодих людей буквально “зі сцени” дає відповіді на твої питання, показує нові можливості і відкриває більше, ніж ти очікуєш.

4

Не потрібно кричати в небо, щоб бути почутим, тому що ти безперервно перебуваєш у такій близькості з Батьком, що відчуваєш Його присутність скрізь. Життя наповнюється змістом, коли усвідомлюєш, що воно в надійних руках Творця. Насамперед узяти відповідальність за власне духовне збагачення, щоб сформувати правильні, здорові і мудрі орієнтири ось виклик для кожного не лише під час проведення фестивалю, а й після його завершення. Переконана, що Слово Боже у серці молодої людини є справді найкращим фундаментом тих християнських цінностей. Саме вони формують світогляд і наше мислення крізь призму здорової науки Христа. У підсумку, Малин допоміг мені знайти не лише нових друзів та зміцнити стосунки із моєю командою, а й знайти своє покликання та розуміння важливих життєвих істин.

Автори: Марта Рибак, Марта Недовіз

Фото: Сергія Потопника і Марти Недовіз