Мерія Львова укладе угоду про співпрацю зі Шпиталем Шептицького для допомоги хворим з підозрою на коронавірус

Шпиталь ім Митрополита Андрея Шептицького Львівської Архиєпархії УГКЦ укладе угоду про співпрацю з мерією Львова. Зокрема, відповідно до цієї угоди буде створено мобільні бригади швидкого реагування для консультування та виїзду на виклики до осіб з підозрою на коронавірус, проводитимуть психологічні консультації для медиків, а також буде забезпечено гаряче харчування для малозабезпечених.

Так, буде організовано мобільні бригади швидкого реагування, в яких медики шпиталю будуть задіяні для консультування мешканців міста Львова, які мають погане самопочуття, або є підозри на коронавірус, а також ті мешканці, які не уклали угоду з сімейним лікарем, зокрема, ті, хто був за кордоном. Ці бригади готові консультувати, приїжджати, і надавати допомогу. Така послуга буде доступна вже з вівторка, 31 березня.

Гаряча лінія за тел. 0800 200 112 працюватиме в режимі робочого часу з 9.00 до 18.00 год. Також спільно з міським терцентром для осіб похилого віку і спільно з міським центром соціальних служб Шпиталь ім. Андрея Шептицького забезпечуватиме гаряче харчування для найбільш потребуючих. Йдеться про комплексний набір на один день, в який входить сніданок, обід і вечеря.

А фахівці Центру психічного здоров’я шпиталю БФ Шпиталю Андрея Шептицького здійснюватимуть психологічний супровід медичних працівників, які працюють в лікарнях, та прийматимуть пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірус.

«Така допомога матиме соціальне і психологічне значення, бо дасть людям впевненість. Тому важливо, щоб ми спільно, скоординовано з вами проводили цю роботу, щоб правильно розпоряджатися ресурсами, які маємо», – відзначив владика Володимир.

«Зараз відбувся такий добрий крок на зустріч львів’янам з вашого боку. Це добра ініціатива і ми готові співпрацювати. Стартуємо!», – резюмував наприкінці зустрічі мер Львова Андрій Садовий.

Джерело: Львівська міська рада