Міський голова Львова зустрівся з Папою Франциском та передав йому незвичайний хрест

Міський голова Львова Андрій Садовий разом з дружиною зустрілись сьогодні у Ватикані з Папою Римським Франциском. Римському понтифіку подарували хрест з осколком російської ракети, який витягнули з дівчинки Насті.

Про це Андрій Садовий повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

За словами міського голови Львова, можливість зустрітись з Папою була несподіваною. «Я був здивований, коли отримав цю пропозицію. Ми разом з Катериною, Олегом Самчуком та Сергієм Кіралем ретельно готувались до зустрічі.  Кілька хвилин, щоб сказати все, що потрібно, усе, що важливо», – описує свої враження Андрій Садовий.

Також він розповів, що дерев’яний хрест, який він подарував Папі, це «символ перемоги добра і правди, який “поранений”  осколком російської ракети». «Поранений, але НЕЗЛАМНИЙ, як усі українці. Цей осколок витягнули з тринадцятирічної дівчинки Насті. Папа про це знає. Думаю, кожен дуже чітко зрозумів символізм».

За словами міського голови Львова, глава Католицької церкви благословив хрест, і тепер він подорожуватиме церквами по світу, щоб закликати всіх вірних молитись за Україну.

«Ще один такий хрест залишиться в нього, щоб кожного дня нагадувати про ціну, яку платять українці за правду та свободу. Також поговорили  про наслідки російської агресії та проєкт #UNBROKEN. Ми запустили його у Львові, щоб лікувати, протезувати та реабілітувати українців, які постраждали від війни», – додав Андрій Садовий.