Міський голова Львова відзначив о. Рафаїла Турконяка та о. Юрія Васьківа

 

17761292_1303040986399852_816475157_oСьогодні, 2 квітня 2017 року, після Літургії у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканському соборі) міський голова Львова Андрій Садовий відзначив двох священнослужителів УГКЦ – о. Рафаїла Турконяка та о. Юрія Васьківа.

Подякою за вагомий внесок у розвиток Української Греко-Католицької Церкви й за її межами та з нагоди 45-річчя з дня священичої хіротонії відзначено ієромонаха Студійського уставу, архімандрита УГКЦ, доктора богослов’я та літургіки, перекладача, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка о. Рафаїла Турконяка.

«До одних отців ходять сповідатись, до інших – просити доброї поради. А є отці, яких просто люблять. І якщо б сьогодні тут перераховувати всі заслуги, отче, які Ви зробили  для України, для Української Греко-Католицької Церкви, то я думаю, що цей час перевищив би час Служби Божої. Тому дозвольте від нас, які тут чисельно зібрались, і від тих, які не змогли бути присутніми, від громади міста Львова уклінно вручити Вам цю подякую: здоров’я, успіхів і процвітання. Ми Вас шануємо і любимо», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Також настоятель храму Пресвятої Євхаристії, отець Юрій Васьків, отримав у подарунок з нагоди вчорашніх уродин «Буквар» Івана Федоровича 1574 року.

Вітаємо отців з відзнаками та подарунками! Бажаємо плідного служіння у Христовому винограднику! Многих і благих літ!