Містами Сходу знову вирушить Другий Автопоїзд «Миру та Єднання»

avtopoizd mury_2Другий Автопоїзд “Миру та Єднання” стартує 14 листопада з Маріуполя та повернеться у Киїєв 24 листопада. За цей час учасники відвідають 20 міст на Сході України, принесуть послання миру та єдності у кожен населений пункт. Організовує проект Відділ соціального служіння УПЦ Київського патріархату спільно з ГО «Донбас SOS» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та Благодійної організації УГКЦ «Карітас України».

Метою заходу є проведення круглих столів та спільної молитви, щоб почути кожне місто. Всього автопоїзд відвідає 20 населених пунктів в зоні АТО. Також учасники заходу хочуть показати, що релігійні конфесії діють разом і в цьому полягає їхня сила. Інформує сайт КІРІОС.

Автопоїзд Миру та Єднання отримав підтримку з боку УГКЦ та Благодійної організації «Карітас України», запевнив її віце-президент о. Андрій Нагірняк: «Ми радо підтримуємо цю ініціативу вже вдруге, перший раз ми рушили з подібною місією південними містами. Кожного разу мені згадуються слова св.. Августина про те, що головним для нас лишається єдність, а всім керує любов і цей Автопоїзд – наш конкретний вияв любові».

Разом з волонтерами та священиками з Автопоїздом рушать і представники Самооборони Майдану.