Молодь запрошують на Всеукраїнський православний зимовий табір «Quo Vadis» 2015

1418324659_afЗ благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Карпатах (смт. Верховина Івано-Франківської області, на базі туристичного комплексу «Верховина» ) з 26 січня по 2 лютого 2015 року триватиме Всеукраїнський православний молодіжний табір. Табір покликаний на практиці виявляти принципи християнського життя, виробити навички духовного спілкування подвигу в любові до ближнього та Вітчизни!

На таборі вас чекають: ранкові молитви, екскурсії та подорожі, спортивні та інтелектуальні ігри, духовні бесіди зі священиками, відпочинок на природі, катання на санчатах та лижах, вистава ексклюзивного гуцульського театру, життя в атмосфері збереження справжніх українських патріотичних традицій.

Православний молодіжний табір – це відпочинок у колі активної православної молоді з усієї України; це шанс щось змінити у собі або своєму сприйнятті світу, розвинути приховані таланти і творчі здібності, зустріти давніх друзів та знайти нових, відчути себе невід’ємною частиною всеукраїнської християнської молодіжної родини.

Учасникам табору обов’язково знадобляться: спортивний та теплий одяг на випадок негоди, святковий одяг для недільних богослужінь, Біблія, декілька маленьких подаруночків для гри “Таємний друг”.

1418324495_tabir2«Запрошуємо в наш християнський гурт, щоб разом відпочивати, духовно збагатитись і отримати добрий заряд бадьорості!» – закликають організатори.

Пожертва на проживання і харчування до 4 січня 2015 року складає всього 450 грн., а опісля – 550 грн.

Для реєстрації та додаткової інформації звертайтеся за тел.: 096 126-89-19 – о. Петро

Реєстрація завершується 15 січня 2015 року.

Додамо, що Синодальне управління у справах молоді УПЦ КП проводить всеукраїнський молодіжний православний табір двічі на рік: взимку і влітку.

За матеріалами: hram.lviv.ua