«Ми дезорієнтовані нашою владою, лише одна надія на Бога нас не підводить…» – владика Ігор під час освячення наріжного каменю під будівництво храму парафії Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії

LDZOhIУ неділю, 28 вересня 2014 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, здійснив пастирський візит до парафії Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії (м. Львів, вул. Миколайчука), де освятив наріжний камінь під будівництво майбутнього храму.

Під час відвідин Митрополит Ігор очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь. Разом з владикою молились: о. Андрій Корчагін, адміністратор храму, сотрудники, запрошені священики, численна парафіяльна спільнота та гості. Повідомляє  сайт Львіської архиєпархії УГКЦ

Владика Ігор під час проповіді поділився з молільниками переживаннями за український народ і трагічними подіями в зоні АТО: «Ми дезорієнтовані нашою владою, лише одна надія на Бога нас не підводить, усі очікуємо гідного кінця сумних днів. Добре пам’ятаємо те, що незабаром усі станемо перед справедливим Суддею на суд, де: «Немає бо нічого схованого, що не мало б стати явним…» (Мр 4,22.)

Митрополит також наголосив: «У світі ніколи не бракувало й не бракує людей, які вірні Богові своїм життям, навіть тоді, коли їм загрожує велике терпіння й смерть. Щось подібного можемо сказати про тих, хто загинули у Києві на Майдані та тих, хто уже віддав своє життя з любові до свого народу у цьогорічній війні на сході нашої України. Інші, наші мужні воїни, не зважаючи на ніщо, продовжують виявляти свою хоробрість у нерівній боротьбі з противником, захищаючи наше з вами мирне життя». І додав: «Великий хрест любові несуть ці особи, які з любові до своїх братів і сестер віддають своє життя, або наражають його на небезпеку втратити».

Після Божественної Літургії Митрополит вручив пам’ятні грамоти активним парафіянам та доброчинцям. Згодом владика Ігор освятив наріжний камінь під будівництво майбутнього храму.

Довідка:

Парафіяльна спільнота Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії цьогоріч святкує десятиліття з часу заснування, активно розвивається літургійно й духовно, завдяки відданій й гармонійній праці душпастирів та парафіян.