Предстоятель ПЦУ надіслав листа Главі УГКЦ

Прес-служба Київської Митрополії повідомляє, що у вівторок, 19 лютого 2019 р. Предстоятель, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надіслав листа Главі і Отцю УГКЦ Блаженнійшому Верховному Архієпископу Святославу щодо питань, які стосуються двох Церков.

Як було інформовано представниками УГКЦ, Блаженніший Святослав, який перебуває закордоном, ознайомився з листом. Після повернення до України планується особиста зустріч очільників Церков, до проведення якої офіційні коментарі не надаватимуться – наголошує прес-служба. 23

Додамо, що наміри УГКЦ провести прощу і звершити божественну літургію у соборі Святої Софії у Києві прокоментував цими днями Святіший Патріарх Філарет, який закликав главу УГКЦ відмовитися від проведення літургії у соборі Святої Софії.

У своєму зверненні, яке опубліковане на сайті Київської Патріархії, Філарет висловив стурбованість цією запланованою подією, яка може викликати протистояння між православними і греко-католиками та порушити міжконфесійний діалог в Україні.

Джерело:https://www.pomisna.infoЗахід.нет