Митрополит Епіфаній розповів, як українці святкуватимуть Великдень в умовах війни

У 2022 році Пасха припадає на 24 квітня, і ця дата є для українців переломною, адже буде рівно два місяці від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на наші території. Митрополит Епіфаній розповів про особливості святкування Великодня за умов війни.

 

За його словами, українці вже звикли відзначати це світле свято в складних умовах, адже у попередні роки в країні вирувала пандемія COVID-19 та діяли обмеження на масові скупчення людей. Тоді також ніхто не знав, як проводити святкування. Слова очільника ПЦУ передає Comments.ua.

Митрополит каже, що треба вірити в те, що до 24 квітня військові дії в Україні завершаться і ми святкуватимемо перемогу. А зараз, коли триває Великий піст, люди повинні більше молитися, очищатися і ставати кращими, щоб на гідному духовному рівні зустріти Воскресіння Христове.

Митрополит Епіфаній підкреслив, що Господь заради порятунку людей також пройшов через страждання, через шлях на Голгофу він досяг Воскресіння, і це була перемога над смертю та злом.

За словами Митрополита, ми маємо вірити в те, що через страждання та випробування війною українці також здобудуть перемогу і це буде перемога добра над злом.

Джерело: РІСУ