Митрополит Епіфаній вшанував нині пам’ять Героїв Небесної Сотні на Меморіалі у Львові. ФОТО

Сьогодні Предстоятель Православної Церкви України, Митрополит  Епіфаній спільно з міським головою Львова Андрієм Садовим вшанував пам‘ять новітніх героїв на Меморіалі пам‘яті Героїв Небесної Сотні. 

Предстоятель ПЦУ цими днями звершує  Архіпастирський візит на Львівщину, а оминути Меморіал Героїв Небесної Сотні у Львові Митрополит Епіфаній не зміг, адже не бував ще тут після його відкриття.

 

“Сьогодні відбувається мій Архіпастирський візит на Львівщину. Ми будемо звершувати Божественну Літургію  на Святій Горі, на Золочівщині. Я вже був раніше на Меморіалі Героїв Небесної Сотні, але до відкриття. Я мав запрошення на відкриття, але тоді не мав можливості. Зараз, коли перебуваю у Львові, вирішив, що потрібно віддати шану нашим Героям – Героям, завдяки яким без зброї у руках, Україна обрала той шлях Європейського розвитку, яким і зараз ми повинні надалі рухатися і пам’ятати про ті жертви, які фактично були покладені на вівтар Незалежності. Бо говорять, що Незалежність ми отримали немов “манну з неба”, але насправді протягом століть було багато покладено людських життів. І наше покоління не пам’ятає цього, але зараз ми повинні вшанувати Новітніх Героїв і не забути їхній подвиг, завдяки якому ми сьогодні рухаємося у напрямку демократичної, європейської, незалежної України”, – підкреслив Митрополит Епіфаній. 

Додамо, що сьогодні у рамках Архіпастирського візиту, Блаженніший Епіфаній очолить Божественну Літургію у Святогірському чоловічому монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці, який розташований між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району. Також Митрополит Епіфаній звершить освячення іконостасу і чин оновлення храму.

Підготувала Оксана Бабенко, Фото Романа Балука