Митрополит Ігор нагородив о. Павла Дроздяка правом носіння хреста з прикрасами

 Сьогодні, 17 травня 2020 року, під час  Архиєрейської Божественної Літургії, у Архикатедральному Соборі св. Юра, керівник прес-служби Львівської Архиєпархії УГКЦ, капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк отримав грамоту з правом носити нагрудний хрест з прикрасами.  

Грамоту, підписану Митрополитом і Архієпископом Львівським УГКЦ Високопреосвященним Владикою Ігорем, вручив єпископ-помічник, Преосвященний Владика Володимир.

“Висловлюю Вам сердечні слова вдячності за Вашу ревність, посвячене і трудолюбиве служіння на Господній ниві для Божої слави і добра Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. Дякую Вам за сумлінне виконання покладених на Вас душпастирських обов’язків та надаю право носити нагрудний хрест із прикрасами”, – йдеться у тексті грамоти.

“Хай Всемогутній Бог обдаровує Вас рясними духовними дарами, миром, міцним здоровям, просвічує на дорозі пізнання відвічних правд, освячує своїми ласками, щоб скріплений ними у вірі Ви поступали у святості й любові до Нього на благо нашої Церкви та українського народу! Благословення Господнє на Вас!”, – побажав Львіський Архієпископ і Митрополит.

Зі словом до о. Павла Дроздяка звернувся Преосвящений Владика Володимир, у якому підкреслив, що отець Павло має багатогранне служіння: у прес-службі Львівської Архиєпархії, де його слово є зброєю, а також у міській раді, в якій  єднає  усіх присутніх довкола Христа.

“Одинадцять років тому, саме у цей день, відбулося священиче рукоположення  отця Павла”, – наголосив архиєрей.

“Дорогий отче, сьогодні Господь ставить Вам “11” балів, але то ще не є “12”. Сьогодні, в особливий спосіб дякую Вашій дружині Лесі, яка часто переживає моменти самотності, коли отець у неділю та на свята перебуває на служінні. Дякую Вашим батькам і дітям, які терпеливо завжди вас чекають”, – додав владика Володимир.

“Священичі роки о. Павла були сповнені різноманітним служінням, і Митрополит Ігор це зауважив. Бажаємо Вам наснаги”, – сказав у своєму слові єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. 

Від імені редакції нашого видання вислювлюємо отцеві Павлу щирі вітання!  Хай Бог  і надалі провадить Вашими кроками для плідного служіння у Христовому винограднику!