Митрополит Ігор освятив престіл у каплиці соціального центру Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії

nNfHM321 серпня 2014 року, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив Чин освячення престолу у каплиці соціального центру Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, що у м. Львові на вул. Равській, 6.

В урочистостях взяли участь: с. Боніфатія Дяків, Провінційна настоятелька, сестри, мешканці соціального центру та добродії.

Під час Архиєрейської Божественної Літургії Владика Ігор виголосив проповідь, в якій наголосив про важність престолу, на якому здійснюються великі таїнства – переміна хліба і вина у Тіло і Кров Христову. Зокрема Митрополит пояснив значення і символізм освячення: «Ви бачили обряди, які ми здійснювали на посвячення престолу. Ми його старанно омивали водою, вином, рожевою водою, намащували миром, немов би це була новонароджена дитина, яку охрещують, помазують миром і вона стається Божою дитиною».

Насамкінець Владика Ігор пригадав, що Божий жертовник має бути завжди чистий, на ньому не можуть стояти зайві речі, престіл завжди має відображати Божу чистоту і Божі чисті очі.

Архиєрей подякував добродіям ─ родині Кузимків, за пожертву престолу та проскомидійника для каплиці соціального центру у Львові.

Джерело: Прес-служба Сестер Служебниць, Львів

Фото: Львівська архиєпархія УГКЦ