Митрополит Ігор побував з пастирським візитом у с. Оброшино у столітньому храмі Святого великомученика Димитрія

ffXc53У неділю, 12 жовтня, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, здійснив пастирський візит до парафії Святого великомученика Димитрія, що в с. Оброшино Сокільницького протопресвітеріату, з нагоди столітнього ювілею храму.

Під час відвідин Митрополит Ігор очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь. Разом з владикою молились: о. Михайло Стахнів, парох цієї парафії, запрошені священики, парафіяльна спільнота та гості. Повідомляє сайт Львіввської Архиєпархії УГКЦ.

У своєму слові владика Ігор, пригадав історію постання храму Святого великомученика Димитрія в с. Оброшино та наголосив: «За такий поважний проміжок часу багато добра діялося у цьому селі. Багато душ, які випередили нас до вічності, втішаються нагородою та незмінним блаженством оглядання Бога».

Також Архиєрей зазначив: «Необхідно спішити, щоб чинити добро й ненавидіти зло; воювати проти своїх злих нахилів, неупорядкованих пристрастей, примирюючись з Богом через щире покаяння. Спаситель подав людині відповідні рецепти спасіння: «Бо хто хоче спасти свою душу, той її погубить; а хто погубить свою душу мене ради та Євангелії, той її спасе» (Мр 8,35). А це означає, щоб не потурати душі в злому, не йти врозріз Заповідей Бога, навпаки, приймати їх та з любові до Господа виконувати». Тож: «На Заповіді Бога не потрібно дивитися як на обмеження, але – як рамки, які вказують на легкий шлях осягнення праведності й спасіння душі» – додав митрополит.

Насамкінець владика Ігор закликав оброшинців бути вірними нащадками та не звертати з Божих стежок: «За сто років існування цієї церкви, множина вірних, ваших дідусів та бабусь, праотців села уже втішаються блаженною радістю в небі! Стіймо міцно та скріплюймо наші стежки в дорозі до вічної нагороди!».

На завершення Божественної Літургії Митрополит помолився і поблагословив відновлену дзвіницю та нові хоругви.
Відтак відбувся концерт з нагоди столітнього ювілею храму Святого великомученика Димитрія, участь у якому взяли численні творчі колективи.