Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк) нині співслужив Предстоятелю Помісної Церкви

16 грудня 2018  року у Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбулася перша Літургія Предстоятеля єдиної помісної автокефальної  Православної Церкви України, Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України.

Митрополиту Київському і всієї України співслужив за Літургією зокрема Митрополит Львіський і Сокальський Димитрій (Рудюк). Який вчора на своїй фб-сторінці привітав новообраного Предстоятеля Помісної  автокефальної  Православної Церкви і зазначив:

27“Друзі! Я вітаю вас усіх і особливо вірян Львівсько-Сокальської єпархії з цим знаменним днем в українській церковній історії, з подією, яка направду рівна акту проголошення незалежності України – об‘єднанням українських православних церков в єдину Українську Православну Церкву. Вітаю також з обранням Предстоятеля цієї Церкви блаженнішого митрополита Київського Епифанія. Сьогодні на Об‘єднавчому Соборі ми продемонстрували єдність, соборність і апостоликість. Це було особливе зібрання членів Церкви з Христом для того, щоб у сім‘ї Православних Церков народилася ще одна – Українська. Тому ще раз вас вітаю і хай у всьому допоможе нам Бог та Мати Божа «Оранта» – Непорушна Стіна, Яка весь час покривала наше соборне зібрання і в молитві предстояла Христу – Своєму Сину”

Нагадаємо, вчора Об’єднавчий собор обрав Голову Помісної Української Церкви – джерело