Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ відвідав одне з мобільних містечок для переселенців

Завдяки надісланим коштам, які були зібрані вірянами Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки на чолі з її Предстоятелем, митрополитом Антонієм Щербою та завдяки турботам архиєпископа Даниїла Зелінського при сприянні Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України, було закуплено 15 пральних машинок для мобільних містечок, які розташовані у м. Львові. Сума витрачених коштів становить 5360 ам. дол.
З нагоди передачі цієї побутової техніки керуючий єпархією, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав одне з мобільних містечок для тимчасово переміщених осіб, яке розташоване у м. Львові. Владика Димитрій у супроводі протоієрея Петра Політила оглянув мобільне містечко та ознайомився з побутом і потребами його мешканців. При церемонії вручення 15 пральних машинок також були присутніми Євген Бойко – В.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради; Віктор Габітов-адміністратор модульного містечка на вул. Пулюя, 20; Іван Сподар-заступник директора центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб.
Мешканці містечка, міська влада та всі соціальні служби міста Львова щиро дякують Владикам митрополиту Антонію Щербі та архієпископу Даниїлу Зелінському і всім вірним Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки за допомогу, яка сприяє покращенню побуту тимчасово переміщених осіб. У в свою чергу керівництво Львівсько-Сокальської єпархії й надалі співпрацюватиме з УПЦ в США у напрямку реалізації і направленні отриманих коштів для допомоги потребуючим. Разом працюємо далі!
 
 
 
 
 
 
 
+15
 
 
Митрополит Димитрій Рудюк, Петро Політило та ще 11
 
 
Поширили: 3
 
Подобається
 

 

 
 
Коментувати
 
 
Поширити