Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ звершив Пасію в Петро-Павлівському храмі у Жовкві

15 березня 2019 року, в п’ятницю першої седмиці Великого посту, ввечері,  Високопреосвященний Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій (Рудюк) звершив Пасію, чин якої укладений святителем Петром Могилою – митрополитом Київським, Галицьким і всієї Русі, у т. зв. Кременецькій редакції, у Петро-Павлівському храмі м. Жовква (Жовківського благочиння). Звершити цей чин Владику запросили настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов та церковна громада.

280

Під час богослужіння були прочитані 26-та та 27-ма глави Євангелія від Матфея, в яких розповідається про події останніх годин земного життя Спасителя: зраду Іуди, Тайну Вечерю, молитву у Гефсиманії, ув’язнення, суд у первосвящеників, суд у прокуратора, смертний вирок, шлях на Голгофу, розп’яття і смерть.

45

 

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму святих апостолів Петра і Павла архімандрит Маркіян (Каюмов) та сотрудник храму протоієрей Ігор Цуприк.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор (регент – Оксана Бокало).

Після завершення богослужіння Високопреосвященний митрополит Димитрій виголосив повчальне слово.

17

Насамкінець, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Також цього дня Владика Димитрій вклонився могилі першого настоятеля і будівничого Петро-Павлівського храму приснопам’ятного протоієрея Стефана Хомина.

Джерело: Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії