Митрополит Львівський РКЦ Мечислав здійснив передріздвяні відвідини Дому Милосердя в Брюховичах

23 грудня 2022 року, в переддень вігілії Різдва Христового, Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав (Мокшицький) відвідав Дім Милосердя св. Зигмунда Гораздовського у Брюховичах, щоби розділити радість Різдва Христового із хворими та самотніми людьми, якими опікуються сестри Святого Йосифа. Про це пише сайт Львівської Архідієцезії.

У трапезній Дому Милосердя відбулася вечеря напередодні Різдва для його мешканців, на яку прибув Архиєпископ Мечислав разом із о. прелатом Андрієм Леговичем. Були присутніми також священники, що служать в семінарії та Домі милосердя: капелан о. Володимир Смолин та о. Владислав Бішко.

Складаючи різдвяні побажання, Архиєпископ подарував різдвяні солодощі хворим, персоналу та волонтерам. Тяжкохворих, лежачих підопічних владика Мечислав відвідав у кімнатах, уділяючи їм пастирське благословення.

Митрополит подякував сестрам юзефіткам, волонтерам та всім, хто опікується хворими та старшими особами, які мешкають у Домі Милосердя. Усі мешканці висловили велику подяку та були задоволені спільною зустріччю за столом напередодні Різдва.