На підтримку зведення храму св. Йоана Павла ІІ у Львові відбулась унікальна акція

max-20170828131920428Понад 35 тисяч голубів вилетіло з Брюселю до Польщі та Словаччини, щоб підтримати зведення храму римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. Розвинувши швидкість близько 120 км/год. перші птахи дісталися до своїх голубників через декілька годин. Цю благодійну Акцію “Меморіал ім. св. Йоана Павла ІІ – Золотий Політ” організувало Об’єднання “Sanctus Paulus” з місцевості Бидґощ у співпраці зі Зв’язком Годівників Поштових Голубів.

Годівники, котрі взяли участь у Меморіалі ім. св. Йоана Павла ІІ на полях під Брюселем з’явилися вдосвіта. Їхні голуби мали подолати від 400 до 1000 кілометрів. Нагодувавши та напоївши птахів, настав урочистий початок польоту.

У цій міжнародній події також взяли участь словацькі годівельники. Загалом в Мемрріалі брало участь 35 тисяч птахів.

– Ця ініціатива належала панові Вєславу Мєнткевичу, котрий також був у Брюселі, і вона виявилася дуже доброю і влучною. Годівники поштових голубів високо цінують цю подію, бо це підняло її ранг – говорить Александр Ґжибек, віцеголова правління Товариства “Sanctus Paulus” у Бидґощі.

Годівники за старт одного голуба брали оплату в розмірі 2 злотих. Ці гроші будуть передані на зведення храму парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. Парафії не вистарчає споруд, які би допомогли розвинути євангелізаційну, освітню та благодійну діяльність.

– Ми розпочинаємо будову від зведення тимчасової каплиці, яка буде знаходитися поруч з місцем побудови основного храму, де також будуть відбуватися щоденні заняття для дітей – і що важливе – сама катехизація дорослих – звертає увагу о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Організатори меморіалу не виключають, що наступний політ голубів в рамках харитативної акції відбудеться з з України на Сльонск.

Джерело: Львівська Архідієцезія РКЦ в Україні