На Святоюрській горі подякували волонтерам за активність і допомогу військовим у зоні АТО та потерпілим під час Революції гідності

11242324_799232460154444_703398356_oУ неділю, 24 травня,  відбувся подячний благодійний форум для волонтерів, які допомагають військовим та потерпілим в зоні АТО, а також постраждалим під час акцій протесту на Майдані в Києві.

Форум розпочався з подячного молебеня до Пресвятої Богородиці в  Архикатедральному соборі Св. Юрія, за участі владика Венедикта (Алексійчука), єпископа-помічника Львівської єпархії УГКЦ. У Митрополичих садах Святоюрської гори відбулося продовження заходу, де найактивнішим волонтерам та організаціям вручили подяку за активну та чітку громадянську позицію у становленні та розвитку Української держави.

Ще століття тому Андрей Шептицький закликав усіх: «Як будемо разом триматися, то в кожнім ділі будемо сильніші. А противно, коли поділимося, ослабіємо, і до нічого не дійдемо». Слова митрополита Андрея залишають актуальними, адже у єдності – наша сила!

о. Тарас Милян, керівник БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ висловив щиру вдячність близько 250 волонтерам за єдність, жертовність та відданість спільній справі.

«Нехай Господь провадить Вас вірними дорогами, дарує мудрість у прийнятті рішень та благословляє усі починання» – побажав о. Тарас.

Організатори подячного благодійного форуму – БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.