У храмі Святої Софії – Премудрості Божої в УКУ триває неперервна 40-денна молитва

chuvannya-2775eec0495e9bd6d65d05b10ba57f2fУ храмі Святої Софії – Премудрості Божої в УКУ триває неперервна молитва. Чування розпочалося в день освячення храму – 11 вересня та триватиме до свята Покрови Пресвятої Богородиці.  40-денний молитовний ланцюжок плетуть всією спільнотою – студенти, викладачі, працівники, гості університету.

«Цей молитовний досвід повинен не лише наповнити і зігріти нашу нову святиню, не лише згуртувати нашу спільноту навколо того, що справді важливе, а й допомогти краще зрозуміти, до чого кличе нас Господь у нашому служінні тим, хто у потребі, і приготуватися до нового етапу цього служіння. Нехай Господь відкриє двері нашого милосердя і дасть нам силу ділами милосердя будувати Боже Царство і потверджувати Богом дану гідність кожної людини, незалежно від її статків чи соціального статусу», – зазначає ректор УКУ о. д-р Богдан Прах.

За словами о. Юрій Саквука, керівника духовно-пасторального відділу УКУ, 40-денна  неперервна молитва – чудова можливість подякувати Богові за всі Його дари, попросити про благословення для добрих починань і в тиші храму послухати Його слово. Таке молитовне чування наповнене співом псалмів, Ісусовою молитвою, вервицею, акафістом або ж читанням Євангелія чи творів св. Отців.

УКУ запрошує кожного до розбудови та  плекання церкви Святої Софії – Премудрості Божої, долучившись до спільної молитви у храмі.

Нагадаємо, церква Святої Софії – Премудрості Божої є особливою святинею для України. Вона об’єднує одразу три храми: крипту Гробу Господнього, нижній храм святого Климента Папи Римського та головний храм Святої Софії – Премудрості Божої з душпастирським центром.

Джерело: сайт «ЛМР».