На Святоюрській Горі вшанують пам’ять Праведного Митрополита Андрея

Львів’ян та гостей міста запрошують ушанувати пам’ять Праведного Митрополита Андрея (Шептицького) з нагоди 78-ї річниці його відходу до вічності. Молитовні та мистецькі пам’ятні заходи відбудуться в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5), у крипті якого спочиває Митрополит Андрей.

У вівторок, 1 листопада 2022 року, о 10:00 год. в Архикатедральному Соборі Архиєпископ і  Митрополит Львівський УГКЦ Ігор у співслужінні з владиками Львівської Митрополії УГКЦ звершить Архиєрейську Божественну Літургію за прославу, тобто зачислення до лику блаженних, Праведного Митрополита Андрея. Також відбудеться покладання квітів до його могили у крипті Собору.

У п’ятницю, 4 листопада, адміністрація Собору запрошує на вечірні чування, присвячені пам’яті Митрополита. Під час чувань відбудеться акафіст за його прославу, розважання над життєвим шляхом, молитовна хода, Божественна Літургія та інші Богослуження. Початок чувань – о 19:00.

Окрім цього, львів’ян запрошують побачити виставку малярства  Галини Отчич «Квіти для Митрополитів», що з 31 жовтня експонуватиметься в Архикатедральному Соборі.