На Святоюрському пагорбі освятили приміщення кав’ярні — проєкту соціального підприємництва. ФОТО

Вчора, 6 травня 2021 року, на Святоюрському пагорбі освятили приміщення майбутньої кав’ярні, яка є проєктом соціального підприємництва.

Освячення очолив Митрополит Львівський УГКЦ Висосокопреосвященний Владика Ігор.

У своєму слові до присутніх, він висловив побажання, аби працівники, які будуть трудитися у цих стінах, відчували мотивацію та натхнення.

Ініціатива діятиме під егідою благодійної організації “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ. Директорка організації, Олена Карнаух,розповіла, що наразі вже завершено 80% робіт і ймовірно, через місяць, буде відкриття цього простору:

 

“Дуже багато робіт зроблено і залишилися роботи з плиткою, щоб можна було запросити сюди людей. Ми такий шлях пройшли, що залишилося дуже мало. Тому, що Святоюрська кав’ярня це проєкт, який має нести насамперед благодійну мету думку, ідею, щоб можна було якомога більше суспільно корисних проєктів підтримувати. Тому, це для нас приклад,як можна діяльність зробити самоокупною і якою ми можемо підтримувати соціальні проєкти, зважаючи на нашу місію”.

Нагадаємо, що наразі на Святоюрській горі, охочі можуть придбати каву з собою. Це вже певний початок діяльності майбутньої кав’ярні.