На Великдень у Львові для тих, хто у потребі, провели спільні святкові сніданки

koh8800-d3ef21bac50cac44e49a1bd69408be2916 квітня 2017 року, у великодню неділю, для людей, які через певні життєві обставини не мають можливості відчути духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, управління соціального захисту Львівської міської ради традиційно організувало Великодні сніданки, щоб зберегти родинний дух свята і дати можливість найбільш потребуючим скуштувати великодніх страв. Великодні сніданки відбулись в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, а також на подвір’ї школи №62 на вул. Театральній. До спільної трапези долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

За доброю традицією уже вдесяте поспіль у Великодню неділю у подвір’ї школи № 62 (вул. Театральна, 15) відбувся великодній сніданок для найбільш потребуючих львів’ян. Сніданок розпочався о 10.00 год. зі спільної молитви. До Святкового великоднього набору на кожну особу увійшли традиційні українські продукти – паска, ковбаска, яйця, масло, домашній сир, сік та рулет.

Нагадаємо, що у цей день у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, о 9.30 год. також відбувся Великодній сніданок для близько 50 підопічних Центру. Сніданок організували за підтримки благодійників. На столах були традиційні страви (паски, яйця, ковбаски тощо).

Джерело: прес-служба ЛМР