На вихідних пройшла проща молодіжних спільнот зі Львова до Новосілок

На цих вихідних відбулася проща молодіжних спільнот зі Львова до Новосілок. Організовувала подію Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ у співпраці зі Згромадженням Отців Салезіан.

Розпочалася проща із Божественної Літургії у каплиці філософсько-богословського факультету.

“Ця проща відбувається щороку до села Новосілки, де є знане на всій Львівщині джерело та ікона Божої Матері. Так як це молодіжна проща, то вона має на меті об’єднати молодь різних спільнот і молодіжних груп.  І її мета, як і кожної відновити своє християнське життя. Основна тема прощі – це є надія. Під цим гаслом сподівання, що часи, які ми переживаємо, може стати надією для нас. Цього потребує сьогодні суспільство” – розповів салезіянин отець Андрій Боднар, директор молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско, що у Львові.

Водночас, керівник Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії, о. Володимир Битюга відзначив, що концепція цьогорічної прощі є особливою.

“Молодіжна проща Отців Салезіан ходила кілька років поспіль, але тепер ми захотіли її масштабувати, захотіли, щоб вона мала Архиєпархіяльний рівень. Саме тому, покликали до участі всі молодіжні спільноти. Відтак, зголосилися деякі лідери спільнот та їхні учасники. Тому, такий формат проща має вперше”.

Орієнтовно до прощі долучилося до 100 осіб.  Вона рухалася за таким маршрутом: Зубра – Жирівка -Вовків – Загір’я Кугаїв- Підтемне- Раковець-Новосілка.

Відповідальний за душпастирство молоді у Львівській провінції Отців Салеіан, о. Анатолій Гетсянин підкреслив, що невдовзі розпочнеться  Салезіянський форум 2021, куди також ласкаво запрошують представників молодіжних спільнот.