Надійка Гербіш: “Колись мій тато був атеїстом! А зараз він служить і веде людей в молитві”

Колись мій тато був атеїстом.
А зараз він служить, пише такі пости і веде людей в молитві! Це додає мені сил.
Копіюю з його сторінки:
«Люди Божі, не панікуємо і не просипаємо цей складний час, а мужньо служимо молитвою в складних напрямках українського фронту.
Зосереджуємо нашу віру в молитві в таких напрямках:
1. В Херсоні йде окупація, орда поводиться відповідно своїй сатанинській стадній дикій природі. Коли вони здаються в полон, то такі бідні і невинні. Але коли мають успіх, то виглядають як садисти та убивці. Молимось, щоб Господь охоронив місцевих людей від їхнього зла, щоб допомога і визволення нашої армії чим швидше прийшла до Херсону. Моліться якийсь час сьогодні зранку по цих пунктах по порядку. Віруйте в силу Божу, яка розсікає прокляття.
2. Харків руйнується ворожою артилерією, гинуть цивільні люди і калічиться місто. Молімось, щоб Бог надприродно беріг людей і щоб швидше рука Божа допомога прийшла туди з армією визволення.
3. Маріуполь оточений, але не здається. Молімось, щоб стіни захисту не впали і орда не почала злочинствувати.
4. Навколо Києва орда хоче закрити кільце облоги. Молімось, щоб Господь не дав цього зробити.
5. Окупанти мають перевагу в авіації, від неї найбільше шкоди на цій війні. Молімось, щоб ангели Божі атакували цю літаючу смерть. Президент просить у Європи допомоги в закритті нашого неба силами їхнього ПВО, нехай силою Господа його почують і допоможуть.
6. Молімось за захист ядерних реакторів на Украіні.
7. Молімось, щоб білоруси не вилізли зі своїх кордонів. Там тиран тримається за другого тирана в Росії. Народ воювати не хоче і тільки одній людині треба врятувати себе ціною смерті тисяч людей.
8. В Росів війна також потрібна тільки одній людині-тварині, щоб зростити і захистити своє величчя. Молимось, щоб Господь негайно покарав кремлівського царя через його прибічників як колись Санхериба асирійського в Писанні. Нехай над ним відбудеться доля царя Валтасара в одну ніч. Це ідеальна перемога – внутрішній бунт в Росії, там вже є всі компоненти для цього.
9. Закликайте суд Божий на несамовиту російську пропаганду. Нехай цей диявольський купол над Росією рухне і її народ прозріє.
10. Просіть Господа, щоб він дав ще більше Своєї милості в очах народів і щоб прийшла зовнішня допомога.
11. Щоб в Украіні наступив мир, повинно статись Щось більше на нашій землі, ніж перемога нашого війська. Моліться про те Більше, як чудо від Бога.
Слава Ісусу Христу!»
Із фб-сторінки письменниці Надійки Гербіш