Напиши листа українським захисникам: в УКУ діє акція з підтримкою українського воїна

В Українському католицькому університеті студенти запустили акцію на підтримку  українських захисників. Всі охочі можуть написати електронного листа. Згодом ці листи роздрукують і відправлять захисникам України, які боронять території від окупантів. 

Студенти, працівники УКУ, які залишились у Колегіумі, щоденно пишуть ці листи від руки. Тут, на території закладу, облаштована “Майстерня листів”, де всі охочі можуть в затишку написати листа та оздобити його на власний смак. Листи можна залишити в коробці, яку потім відправлять  українським воїнам зі ЗСУ та ТрО різних міст України. До акції долучаються також і гості,  які тимчасово проживають при Українському католицькому університету. Серед них і Марія, випускниця УКУ, яка повернулась до Львова зі Житомирської області. 

“За останній тиждень українці показали, що важлива сила духу і міцність нації, бо інколи без ресурсів, лише своїм бажанням до свободи, ми можемо  зупиняти танки. У такий час важливо пам’ятати, що воїни потребують не лише матеріальної підтримки, яка теж не менш важлива. Але вони повинні знати, що ми молимось за них і боремось разом із ними, і вже чекаємо нашої перемоги”, – зізнається дівчина. 

Такого листа з підтримкою українських захисників можна заповнити в електронній формі. Якщо ви хочете, що вашого листа зі словами підтримки і подяки отримав український військовий, потрібно заповнити форму за цим посиланням. Опісля його роздрукують та відправлять нашим захисникам.