«Не біймося боротися!»: капелан Львівської міської ради закликав депутатів обирати добро

Важливо робити життєвий вибір на користь добра і боротися за нього, бо від цього залежить наше майбутнє. Про це у вступному слові перед сесією Львівської міської ради 4 липня сказав капелан ЛМР о. Андрій Сіданич.

Священник навів приклад Едіт Еґер, книгу якої він нещодавно прочитав. Ця жінка пережила жахи нацистського концтабору, але залишилася незламною. Її приклад капелан порівняв із нещодавно звільненими з російського полону священниками-редемптористами Іваном Левицьким та Богданом Гелетою. За словами о. Андрія Сіданича, вони також стали зразком стійкості у нелюдських випробуваннях, щоб відстояти правду і мораль.

«Наші священники, як і ця жінка, яка є автором цієї книги, засвідчили про сильний дух, цей вибір, який кожен з нас може робити в своєму житті – вибір на сторону добра, або сторону зла. Або здатися – або боротися. Або мати сильну сім’ю – або її зруйнувати. Або мати сильну державу, бути готовим за неї віддати життя – або стати рабом», — підкреслив о. Андрій Сіданич.

Наш вибір також дуже важливий тим, що є прикладом для інших, відзначив капелан.

«Молюся за всіх нас, щоби ми попри всі виклики, попри всі внутрішні моменти боротьби завжди вибирали сторону добра. Будьмо певні – це наше майбутнє, яке стосується наших дітей, внуків і майбутнього загалом. Не біймося боротися!», – закликав о. Андрій Сіданич.

Також читайте: Хто такий новий капелан Львівської міської ради?

Капелан Львівської міської ради: Те, що ми зробимо для військових, буде рівно ж і для Бога