«Ніч у Львові»: для відвідувачів організовано нічні екскурсії у храмах міста  

arh711-13 липня у Львові відбувся щорічний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові». Впродовж трьох ночей відвідувачам було запропоновано понад 100 екскурсій. За підрахунками організаторів, фестиваль відвідало близько 20 тис. людей.

Цього року організатори вирішили відкрити для гостей міста духовний та сакральний Львів. Можна було потрапити на екскурсії у каплицю Боїмів, храм Всіх Святих Святопокровського жіночого монастиря (монастир бенедиктинок), Вірменський собор, храм Успіння Пресвятої Богородиці, у підземелля Храму Свв. Апп. Петра і Павла (костел єзуїтів). Також проводилися екскурсії найстарішими церквами Львова – «Княжий Львів». Вперше були відкриті для відвідування Митрополичі палати в соборі Св. Юра та монастирська бібліотека в храмі Св. Онуфрія, а відвідувачі церкви Ольги та Єлизавети могли піднятись на оглядовий майданчик храму.

Крім того, у рамках екскурсії, Вірменським собором можна було насолодитися вірменським духовним співом, а також побувати на екскурсії з істориком Василем Кметем та послухати духовні співи від Академічного хору Львівської православної Богословської академії в Кафедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці.

До теми:

“Ніч у Львові” : Храм Святих Ольги і Єлизавети УГКЦ (Відео)

“Ніч у Львові” : Митрополичі палати та Собор Св.Юра УГКЦ (Відео)

“Ніч у Львові” : Покровський кафедральний собор УПЦ КП (Відео)