о. Тарас Бровді: «Коли ви робите добро людям, тоді ви любите Бога»

Благословенного, натхненного, творчого дай, Боже, дня середи. Чудовий час проживаємо, хоча надворі холодний грудень. І видно, що вже в когось побігав Миколай. Готуємося до Різдва. І саме нині вирішив пригадати таку цікаву фразу Бенджаміна Франкліна: «Хочете служити Богові, то робіть добро людям». Сьогодні це наново торкає. Хочете зробити щось хороше для Бога, то робіть добро людям. Це так прикольно перегукується з фразою із Євангелія: «Хто зробить щось заради мене одному з моїх найменших – мені зробить». Я думаю, що коли ми робимо добро людям, тоді це Богові дуже подобається.

Хто з вас має дітей, той знає, що коли хтось проявить добро до твоєї дитини, зробить щось хороше для твоєї дитини, то це і тебе тішить, це і для тебе є благословенням. А найбільше нашого Бога Отця, коли Він бачить, що ми можемо стати благословенням для когось із його дітей.

Тепер ми перебуваємо між Миколаєм і Різдвом, а такі свята закликають до добра, до милостині, до милосердя. Кому ми сьогодні зробили добро? Кому ми сьогодні натворили би добро? І пригадайте собі, що коли ви робите добро людям, тоді ви любите Бога. Тому придумайте сьогодні якусь одну річ. Давайте не відтягувати, а робити добро для когось, робити добрий вчинок для когось. Робимо добро, тоді любимо Бога. Майтеся файно. Мир вам.

о. Тарас Бровді, греко-католицький священик із Закарпаття

За матеріалами відеоблогу на Youtube-каналі ХоДІМ