О. Юрій Остапюк: “Хто дивиться на Христа, той впевнено іде через різні випробування”

Карантин ставить перед нами різні виклики, зокрема у сфері стосунків із найближчими людьми. Як пережити карантинні обмеження з Богом,розповів у одній із проповідей, керівник Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ о. Юрій Остапюк:

“Важливо, щоб ми переживаючи різні труднощі в особистому житті і не лише у ньому, бачили не лише мінуси тих переживань… Я б хотів, щоб ми переживаючи різні виклики, розуміли важливу істину: хто дивиться на Христа,той впевнено буде іти через різні випробування.

Останні два місяці, ми перебуваємо дуже близько із рідними, із тими людьми, яких ми, фактично, багато знаємо. Можливо, знаємо їхні недоліки,але й їхні заслуги в якихось особистих змаганнях. Потрібно,щоб ми не дивилися на них, як на тих, хто не може чогось доброго навчити, чи щось добре порадити.  Буває, що ці мінуси, про які ми знаємо,переважають і ми скептично дивимося на своїх ближніх. Бажаю, щоб ми творячи із тими людьми діалог,  могли б їх чути. Бо як часто, буває,що ці люди біля нас говорять добрі речі. Також я бажаю усім нам, щоб ми з тими людьми з якими працюємо, спілкуємося, могли доброму навчити. Інколи, нам здається, що ми недостойні, чи не надто навчені, щоб когось повчати. Але впевнений, що той досвід, який маємо, можемо передати іншим  і передати іншим.

Бажаю, щоб ми, рухаючись вперед, дивилися на Христа і були впевнені, що точно пройдемо.

Ще раз наголошую, щоб ми не закривали свої вуха на тих людей, які є біля нас. Щоб свій досвід, а також досвід бути з Богом, ми могли передати також тим, хто поруч. Але все це робімо з любові і з повагою одне до одного”.

З проповіді о. Юрія Остапюка у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла